Home arrow Arhiva arrow Campionatul RealInvest liga II arrow Organizare
 
Main Menu
Home
Cupa Craciunului 2019
Campionatul GT-Bergenbier 2020
Play-out 2020
Play-off 2020
Prezentare
Tur virtual
Cornel Talnar
Galerie foto
Anunturi
Arhiva
Cum ajungi la noi?
Formular conectare
Utilizator

Parola

Autentificare automata
Ai uitat parola?
Nu ai inca un cont?
Creaza un cont
 
 
   
Organizare

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

1

 INOX DEL DODO

 

 

2

FC SEWS

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

14

ZIDARU GHEORGHE

1

 

1

CINAZAN FLORIN

16

 

NICOLAE STELIAN

2

 

9+1

CORDEA ROMULUS

17

15

ZIDARU VINICIU

3

 

23

TIPLEA GABRIEL

18

13

GROZA ADRIAN

4

 

9

 

19

11

ZIDARU NATANAIEL

5

 

11

SULAREA MARIUS

20

6

ADAM VIOREL

6

 

8

CREMENE DANIEL

21

 

ALDEA IOSIF

7

 

69

CRENCEA COSMIN

22

5

VOICU MARIUS

8

 

16

KISS RADU

23

 

STANCIU IOAN

9

 

5

MOLDOVAN DANIEL

24

 

ZIDARU ABEL

10

 

13

SABAU EMANUEL

25

 

 

11

 

18

SUCIU DRAGOS

26

23

TIRNAVEAN OVIDIU

12

 

4

MURESAN ALEXANDRU

27

3

PADUREAN DANIEL

13

 

10

CHITA CLAUDIU CIPRIAN

28

9

BALTATU SORIN

14

 

25

BORDEANU ADRIAN

29

1

DAN OVIDIU

15

 

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

3

DUMBRAVA FLORISS

 

 

4

CRAIZY BOYS

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

8

LAZEA OCTAVIAN

31

 

6

UDREA CRISTIAN

46

22

LAZEA COSMIN

32

 

10

OARGA RAUL

47

10

IONUT IOAN

33

 

11

ROMCEA OVIDIU

48

 

HULEA DANIEL

34

 

3

ROMCEA MARIUS

49

9

STANCEL IOAN SEPTI

35

 

 

HARAGUS CALIN

50

19

CRISAN OVIDIU

36

 

 

PAULETI IOAN

51

4

RUSU MARIAN

37

 

 

LEISTER VIRGIL

52

2

NICULAS EUGEN IOAN

38

 

 

RUSU GHEORGHE

53

3

CRISAN ALIN

39

 

8

TODOR OVIDIU

54

6

CORDOS OVIDIU

40

 

9

BOCA VALENTIN

55

 

BARTOS RAZVAN

41

 

4

MACARIE SORIN

56

1

GANSCA MARIUS

42

 

7

FARCAS ADRIAN

57

7

CRISTEA IOAN

43

 

5

ANGHEL OVIDIU

58

13

TIMARI  IOAN

44

 

 

STOIAN GEORGE

59

 

CRISAN ALEXANDRU DANIEL

45

 

2

POGAN CALIN

60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

6

RED DOGS

 

 

8

REAL

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

 

CRISAN DANUT

76

 

8

CALIN SORIN

106

2

NYARADI ANTON-ANDREI

77

 

7

TOGOIE SEBASTIAN

107

10

DRAGAN NICOLAE

78

 

 

DOLCA IOAN

108

9

PANEA CRISTIAN

79

 

13

SUSMAN GHEORGHE

109

3

DUMA ANDREI

80

 

1

URDAREANU PAUL

110

8

DUMA PAUL

81

 

2

KAST MATHIAS

111

7

DUMA BOGDAN

82

 

3

MONESCU CLAUDIU

112

5

TODOSIU CIPRIAN

83

 

6

ZDRANCU MIRCEA

113

1

MOGOSAN OVIDIU

84

 

5

BARLUT CLAUDIU

114

 

BANEA STELIAN

85

 

 

CALIN COSMIN

115

4

MITEA DANIEL-VALER

86

 

9

SARBU PETRU IACOB

116

12

HARAGUS FLAVIU-ANDREI

87

 

1

 

117

 

TIUREAN MARIUS

88

 

 

 

118

 

HADA GABI

89

 

4

AGRAPINI IONEL

119

 

 

90

 

10

URDAREANU CRISTIAN

120

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

9

YAKUZA

 

 

10

RMC 24

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

1

OPINCARIU IOAN

121

 

23

TALNAR GEORGE

136

6

BOLFEA FLAVIUS

122

 

11

SANDRU SILVIU

137

4

POPA ALIN

123

 

19

BOTEI NICOLAE

138

8

FARA RADU

124

 

13

UDREA HOREA

139

2

SUCIU ALIN

125

 

4

UDREA TUDOR

140

13

MACARIE TOMA

126

 

8

RADU MIHAI

141

 

POPA OVIDIU

127

 

DAVID DRAGOS

142

3

CORDEA ADRIAN

128

 

77

ROTAR MIHAI IULIAN

143

12

ROMAN GHEORGHE

129

 

21

GROZAV VALER

144

10

 

130

 

STEF HORATIU

145

7

POPA DANIEL

131

 

10

ONICHE RADU SOLOMON

146

6

 

132

 

7

POPA CORNELIU

147

 

DARAMUS IOSIF IULIAN

133

 

 3

STEF GEORGE

148

13

 

134

 

25

NICOLAU RAZVAN ADRIAN

149

9

BLAGA LAURENTIU

135

 

6

CODLEANU FLORIN

150

 

 

 

 

RUSAN MARCEL CRISTIAN

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

5

IULIMAR CONSTRUCT

 

 

7

ROCKADA

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

10

 

61

 

1

GHENESCU MIHAI      -MITANU

91

3

MATEI NICOLAE

62

 

5

CIMPEAN CRISTIAN    -MIAU

92

10

PETREAN NICOLAE

63

 

9

VAGNY ROMEO      -ROMEALA

93

3

PITU DINU

64

 

8

CETEAN SORIN         -USEANU  

94

11

TAMAS SORIN

65

 

12

MARCU CRISTI          -BOLO

95

6

BODEA MARIUS

66

 

13

PLESA ADRIAN         -CRAPU

96

1

BACIU CALIN

67

 

69

DOBRA FLORIN         -FLOCU

97

 

BARBU EMIL

68

 

11

ROMAN ALEX            - PLEATA

98

5

BUGNAR IULIAN

69

 

99

HANG CORNEL          -COCO

99

 

LAZAR ALEXANDRU

70

 

10

HANG ALIN                -HASU

100

23

FOFELDEA VASILE

71

 

4

DARAMUS FLORIN     -SNITEL

101

9

 

72

 

2

VANTU CRISTIAN      -MUSONU

102

8

IFRIM NICULAI-AUREL

73

 

7

HODIS ANDREI        -CIOARA

103

7

EVI IOAN COSMIN

74

 

6

ALOMAN GABI   - ZGABERCEA

104

0

FALAMAS CATALIN

75

 

3

CONTI ALIN

105

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

11

ALL STARS MOSQUITO

 

 

12

GEMINA

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

1

MANCIULEA CATALIN

151

 

6

MONESCU CORNEL

166

23

LINCA PAUL

152

 

14

GROZA GHEORGHE

167

3

CIUMBRUDEAN CORNELIU

153

 

8

IANCU IOSIF

168

8

GROZAV IONUT

154

 

16

TURUS ADRIAN MARIN

169

4

BACIU DECEBAL CIPRIAN

155

 

13

CIUCA AUREL ALIN

170

9

MANCIULEA GEORGE

156

 

10

CIUCA NICOLAE

171

7

TALNAR SENDY

157

 

1

BORBELI ALEXANDRU

172

 

DOGARU IRIMIE ADRIAN

158

 

 

MOLDOVAN DORIN

173

 

SZEGEDI ROLAND

159

 

12

MAIER VALENTIN

174

10

GROZAV GICU

160

 

4

CIUCA NICOLAE II

175

5

TRIF ARINO

161

 

9

CRISAN FLORIN

176

11

GANEA FLORIN

162

 

 

ROSCA RADU

177

0

BARA AURELIAN

163

 

 

NEAGA GEORGE

178

6

ORDEAN MIRCEA

164

 

2

SCHIAU GHEORGHE

179

5

DEGAN RAZVAN

165

 

7

SANTEJUDEAN ALIN

180

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

13

AMPOI TEAM

 

 

14

PACLISA CITY

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

3

BREZAE COSMIN

181

 

 

MOLDOVAN FLORIN

196

2

ILYES RADU

182

 

 

PURCAR IULIAN

197

15

CIMPOIES GEORGE

183

 

 

MIHET OVIDIU

198

14

GHERMAN CRISTIAN

184

 

11

TATU RADU

199

12

BERNSCHUTZ LUCIAN

185

 

 

FLOREA TEOFIL

200

6

JURJ CIPRIAN

186

 

7

ZDRANC DORIN

201

8

MIHALACHE ALEXANDRU

187

 

10

POPA BOGDAN

202

7

COSMA COSMIN

188

 

3

TOMA SERGIU

203

13

TIBOC CLAUDIU

189

 

5

VLAD HOREA

204

19

MATES FLORIN

190

 

 

BUNACI CALIN

205

 

 

191

 

9

MEDREA NICOLAE

206

88

POPA DORIN

192

 

2

POPA MARIUS

207

9

UNGUREAN CLAUDIU

193

 

4

PRESECAN NICOLAE

208

 

DOBRA ANDREI

194

 

 

TITU IOAN

209

 

 

195

 

 

OLAR CONSTANTIN

210

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

15

INTERNAZZIONALE

 

 

16

EXOTIC FRUIT

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

 

COTOLAN SERGIU

211

 

14

GRUITA DANIEL

226

 

NITESCU PETRE

212

 

9

OTEL VALENTIN

227

 

 

213

 

7

SANTIMBREAN SEBASTIAN

228

 

IOVAN CALIN

214

 

12

RUSAN SILVIU

229

 

CRISAN GHEORGHE

215

 

10

GOCIMAN GHEORGHE

230

 

 

216

 

 

DUMBRA IULIAN ANDREI

231

 

NEAMTU SORIN

217

 

6

HEREPEAN ADRIAN

232

 

BRAN GHEORGHE

218

 

13

URSU ADRIAN

233

 

NEAMTU ALEXANDRU

219

 

 

COMSA ZAHARIA DANIEL

234

 

PASAREL ALIN

220

 

11

JIA ILIE

235

 

URIAN VALENTIN

221

 

9

PACLISAN FLORIN

236

 

 

222

 

15

ROSU IOAN GEORGE

237

 

BREAZ EDUARD ROBERT

223

 

 

MUNTEAN DAN VASILE

238

 

ALDEA GEORGE

224

 

1

SUIBEA DANIEL NICOLAE

239

 

NANDRA ALEXANDRU

225

 

8

HALALAIE CORNEL

240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

17

3 EFG

 

 

18

FC GYUS

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

 

STANCEL RAUL

241

 

2

MOLNAR AUGUSTIN FLORIN

256

 

TISCA ADRIAN IOAN

242

 

1

 

257

 

POPA GABRIEL

243

 

3

 

258

 

DONCUT RADU

244

 

13

RESIGA DANIEL

259

 

PARTENIE STEFAN

245

 

9

ORIAN ADRIAN

260

 

ILYES MARIUS

246

 

10

 

261

 

PERTA SORIN

247

 

 

MORARIU VASILE

262

 

TOPARCEANU CRISTIAN

248

 

11

SBINCA CRISTIAN

263

 

SELAGEA CIPRIAN

249

 

5

PROTUC MARIUS STEFAN

264

 

HARCIAGA PANFIL

250

 

6

GLIGA CATALIN

265

 

GOLOSIE RAZVAN

251

 

8

CUNTAN COSMIN

266

 

CIRCOV ALEXANDRU

252

 

 

MIRCEA COSMIN

267

 

HORILA ALEXANDRU

253

 

3

TODOR DORIN

268

 

IUORAS MARIUS

254

 

4

GIURCA ALIN

269

 

POTOPEA ADRIAN

255

 

7

NEGRU MIHAI

270

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPA

 

 

 

ECHIPA

 

19

MUCHACHOS MALOS

 

 

20

ALBALACT

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

 

NR.

NUME SI PRENUME

NR.LEG.

JUCATOR

 

 

 

JUCATOR

 

 

11

GANGA MARCEL GEORGE

271

 

1

ABRUDEAN DOINAS

286

3

CORBEAN ALEXANDRU RADU

272

 

7

SICLOVAN CALIN

287

7

DAVID BOGDAN

273

 

 

CALDARAR PETRU

288

10

TEODORIU VICTOR CATALIN

274

 

 

POPA GENEL

289

 

TRIMBITAS IOAN RADU

275

 

1

GALDAU DORIN

290

13

TRIMBITAS SORIN ADRIAN

276

 

9

VELTAN COSMIN

291

4

ARSINTE CORNELIU MARIUS

277

 

3

GALDAU DANIEL

292

 

PETREAN REMUS

278

 

5

ANA MARIAN

293

2

LANCRAJAN ANDREI

279

 

14

GHEORGHIU IOAN

294

6

RASNITA CIPRIAN CLAUDIU

280

 

8

PODAR ALIN

295

9

PETRUSEL HOREA

281

 

29

MOLDOVAN ANDREI

296

8

FRATEAN ALIN

282

 

10

MOLDOVAN CALIN

297

1

PASCARIU GHEORGHE

283

 

2

NEAG ADRIAN

298

 

CORPODEAN ADRIAN

284

 

13

CERGHEDEAN BOGDAN

299

15

MARCU PAUL

285

 

 

JURAVLE PETRU

300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisement

 

  Winner's Talnar Club