Home arrow Arhiva arrow Campionat Winner's Play-off arrow Organizare
 
Main Menu
Home
Cupa Craciunului 2019
Campionatul GT-Bergenbier 2020
Prezentare
Tur virtual
Cornel Talnar
Galerie foto
Anunturi
Arhiva
Cum ajungi la noi?
Formular conectare
Utilizator

Parola

Autentificare automata
Ai uitat parola?
Nu ai inca un cont?
Creaza un cont
 
 
   
Organizare

 
ECHIPA

ECHIPA

ECHIPA
RMC 24

LIN & EMA

INTERCIUGUD
NUME SI PRENUME

NUME SI PRENUME

NUME SI PRENUME








SANDRU SILVIU       11.04.1982 AX  2884641
MURESAN ALIN  14.11.1977       AX  30754816
BRAN SIMION CAPITAN31
BIBOTEAN OVIDIU   07.12.1981 AX 2157402

SUVAINA COSMIN  10.02.1975 AX 342302

17
BRAN IOAN32
CIUMBRUDEAN CORNELIU 28.01.1986  AX  2215473
JURCA GABRIEL  AX 265646 24.06.198218
SIRBU NICA CRISTIAN33
CRISTEA M. DANIEL  15.04.1989 AX 1481364

ROMAN ADRIAN  23.02.1980               AX  130478

19
MARGINEAN IOAN34
POPA ALIN 23.08.1978 AX 3654345
LUPSAN MARIUS  16.07.1989    AX  15743620
IUORAS MARIUS35
CODLEANU FLORIN 03.03.1980 AX  3485886
ANDREICA GABRIEL   28.02.1983 AX  30000621
FLOREA ADRIAN36
UDREA HOREA         15.08.1986 AX 4045747
PACURAR ADRIAN  19.10.1985 AX 05966922
BICHESI ADRIAN37
STEF GEORGE         04.02.1982 AX  3474928
GHERMAN IOAN  23.01.1979     AX  38134023
38
CIRCOV ALEXANDRU  20.09.1989 AX 1692749
MICLEA ANDREI  19.05.1983     AX  30813224
39
CRISAN CLAUDIU  25.11.197410
URSU DAN  AX 189397   31.07.197625
40
TALNAR GEORGE    23.10.1981      AX 19255411
BALDEA ADRIAN   AX  030848  25.10.198526
SAMOILA ANDREI41
CRISTEA IONEL        28.06.1986 AX   41210112
PONORAN ADI  12.09.1989         AX  37882427
TENTEA CODRUT42
BOTEI NICOLAE 17.03.1981          AX  22869513
LUPSAN DANIEL     10.10.1992   AX  27128728
BACO CRISTIAN43
DAVID OVIDIU        27.05.1985 CNP 185052701122014
TUDORAN TUDOR  AX 268819  28.04.198529
PETROPULOS CRISTIAN 44

APETRI ALIN           25.09.1989    AX 222976

15

IANC DANIEL  AX 353906  28.04.1985
30
GROZA PAUL45








ECHIPA

ECHIPA

ECHIPA
AMPOI TEAM

GRUPPO ARNSBERG

PACLISA CITY
NUME SI PRENUME

NUME SI PRENUME

NUME SI PRENUME








GOTIA COSMIN CAPITAN46
POP VICTOR CAPITAN61
GIURGIU PETRU76
BARNA VICTOR47
FANTANA BOGDAN62
TITU IONICA77
PLACINTA CLAUDIU48
OPRITA DANIEL63
MEDREA FLORIN NICOLAE78
CATALINA CALIN49
FILIP ALEXANDRU64
ZDRANC DORIN CAPITAN79
PAULETI IOAN50
ONET VIOREL65
POPA MARIUS80
MATES FLORIN51
ONET RAZVAN66
MOLDOVAN ONISIFOR81
POPOVICI FLORIN52
POP CLAUDIU67
TUT RARES82
MIHALACHE ALEXANDRU53
BALANEANU FLAVIUS68
TIMPEA ALIN 83
DRAGHICI CATALIN54
ONETIU DORIN69
ANTAL GEORGE84
HEREPEAN ADRIAN55
ILEA ANDREI70
FLOREA ALEXANDRU85

56
FURNEA ANDREI71
POPA DANIEL86
STEF CATALIN57
IONESCU PAUL72
TATU RADU87
COTOARA RAZVAN58
DANILA CALIN73

88
TIMBUS MARIUS59

74

89
STAN ALEXANDRU60

75

90








ECHIPA

ECHIPA

ECHIPA
DUMBRAVA FLORISS

ALBALACT

BRIGADA
NUME SI PRENUME

NUME SI PRENUME

NUME SI PRENUME








CRISTEA IOAN CAPITAN91
CUNTAN COSMIN106
NANDRA ALEXANDRU121
STANCEL SEPTIMIU92
GALDAU DORIN107
VANTU CRISTIAN122
STANCEL RAUL93
GALDAU DANIEL CAPITAN108
CETEAN SORIN CAPITAN123
VANTU ALIN94
SULAREA VALENTIN109
CRISTEA CALIN124
ILIES MARIUS95
VELTAN COSMIN110
HANG CORNEL125
CHIRA CONSTANTIN96
ZBANCA CRISTIAN111
BIC DANIEL126
BRATIMA IONUT97
MOLDOVAN CALIN112
CHISELITE OVIDIU127
RUSCA IONEL98
TAR MARIUS113
HANG ALIN128
CRISAN OVIDIU99
MOLDOVAN ANDREI114
MITREA ROBERT129
FRANCU MARIUS100
LUNGU RAUL115
UNGUREANU CLAUDIU130
ALDEA GEORGE101
GHIOANCA FLORIN116
CRACIUN RAZVAN131
LAZEA OCTAVIAN102
VESA MARIUS117
STOICA DANIEL132
SELIUC ADRIAN103
TILEA LAURENTIU118
WAINBERG PETRE133
LEBA ADRIAN104
RESIGA DANIEL119
DEAC AUREL134
PERTA SORIN105
CHIRILA MIHAI120
STOICAN ADI135








ECHIPA

ECHIPA

ECHIPA
FLOREA GRUP

MAD PAN 70

MATEX
NUME SI PRENUME

NUME SI PRENUME

NUME SI PRENUME








BARTA TUDOR136
POCOS EMANUEL151
CRISTEA DAN166
BACIU HORATIU137
DOMSA DANIEL152
167
BOANCHES MIHAI138
TRIF AUREL153
MURESAN VICTOR168
BUCUR ALIN139
TANASE ALIN154
SULAREA MARIUS169
DOBARTA MARCEL140
MODRUS DANIEL CAPITAN155
MONESCU CORNEL170
FLOREA DAVID CAPITAN141
BOGDAN COSMIN156

171
BRANZA CIPRIAN142
MARICA ALEXANDRU157
SULAREA VASILE172
ESANU DANIEL143
MUNTEAN DAN158

173
FLOREA MARCEL144
NAN ADRIAN159
GHEORGHIU ADRIAN174
MUNTEAN SERGIU145
CRISAN CORNEL160
NEMES MARIUS CAPITAN175
FLOREA MARIUS146
CRISTEA NICOLAE161

176
MARZA NICOLAE147
POPA MARIUS162
COMAN MARIUS177
POTOPEA IOAN148
CRISAN NICOLAE163
BERCHI PAUL178
ONACA FLORIN149
VARGA TIBERIU164
ORIAN CRISTIAN179
MICU MIHAI150
MORCAN LIVIU165
BERCHI IOSIF180
Advertisement

 

  Winner's Talnar Club