Home arrow Campionatul GT-Bergenbier 2020 arrow Organizare
 
Main Menu
Home
Campionatul GT-Bergenbier 2020
Prezentare
Tur virtual
Cornel Talnar
Galerie foto
Anunturi
Arhiva
Cum ajungi la noi?
Formular conectare
Utilizator

Parola

Autentificare automata
Ai uitat parola?
Nu ai inca un cont?
Creaza un cont
 
 
   
Organizare


STH 

                                                  Nume/Prenume                      Data nasterii                   C.I.       

1. MARGINEAN FLORIN

14/02/72

AX 515854


2. DAVID CRISTIAN

22/09/70

AX 580815


3. BERA FLORIN

25/12/81

AX 37653


4. CRISAN FLORIN

03/09/83

AX 684351


5. CUNTAN COSMIN

29/10/80

AX 484748


6. MOLDOVAN ANDREI

29/07/82

AX 524043


7. CRISTEA DORIN

26/06/87

AX 712986


8. TURC CATALIN

03/01/90

AX 546944


9. NOVACEAN ROBERT

12/02/95

AX 618529


10. MARIAN STEFAN

07/08/93

AX 712971


11. RAD RARES

09/10/95

AX 537053


12. COMAN MARIUS

21/05/92

AX 746069


13. TATAR CLAUDIU

12/04/76

AX 391246


14. PURDA IOAN

03/06/79

AX 499312


15. TIR MARIUS

09/05/83

AX 559542


16. JUNCAN ALEXANDRU

09/08/94

AX 755848


17.GALDAU DANIEL

11/04/86

AX 671641


18




EUROHOUSE

                                                 Nume/Prenume                    Data nasterii                        C.I.        

1. ROSU ADRIAN

08/10/81

AX 653407


2. DIN DANIEL C-TIN.




3. POPA MARIUS GEORGE




4. STANEA ALEXANDRU




5. ALBA ADRIAN

23/06/76

AX 397677


6. POP ALEX GAVRIL

23/10/91

AX 723918


7. PASCA DAN

12/10/86

AX 434216


8. MOALES IOAN

23/11/91

AX 503483


9. MUNTEA MIHAI




10. BERINDEI IOAN

11/11/88

AX 371253


11. BACIU LAURENTIU




12. TEIUSAN FLORIN




13. SCROB LIVIU

21/04/92

AX 709564


14. HULEA CRISTIAN

21/08/79

AX 752488


15. PERJA MIRCEA

13/06/87

AX 365821


16. TOMA VASILE

09/01/00

B 36027117


17




18




RMC 24 

                                                  Nume/Prenume                     Data nasterii                        C.I.          

1. BOTEI NICOLAE

17/03/81

AX 596700


2. TOTH ADAM

08/07/80

AX 749570


3. BIBOTEAN OVIDIU

07/12/81

AX 596305


4. ROTAR MIHAI

07/10/82

AX 416281


5. OL;TEAN MIHAI

03/09/92

AX 684959


6. CRISAN CLAUDIU

25/11/74

AX 284948


7. CIRSTEA RADU ANDREI

30/11/94

GZ 513766


8. POPA ALIN

23/08/78

AX 365426


9. CRISTEA IOAN

28/06/86

AX 677353


10. SANDRU SILVIU

11/04/82

AX 676043


11. OARGA RAUL

22/11/75

AX 416278


12. JOLDES PAUL

08/08/94

AX 755914


13. FRENTIU RAZVAN

02/01/93

AX 535757


14. MARGINEAN CRISTIAN

06/07/95

AX 522238


15. POSA VICTOR

20/10/88

AX 626420


16. SUSMAN GHEORGHE

16/04/84

AX 614453


17. IUORAS MARIUS

24/11/86

AX 691790


18. IGNAT VLAD

16/10/95

AX 712439


LEADERS

                                                     Nume/Prenume                  Data nasterii                       C.I.            

1. GLIGA CATALIN

28/02/86

AX 666389


2. CIOARA CALIN

28/12/78

AX 609107


3. ILYES MARIUS

05/12/85

AX 456173


4. DRAMBAREAN NICOLAE

17/04/84

AX 756123


5. SIBISAN CALIN

13/07/78

AX 547650


6. RASNITA GHEORGHE JR.

09/06/91

AX 648587


7. ONU CIPRIAN

28/09/89

AX 734410


8. RUS ALIN

21/09/79

AX 534623


9. MICU ERIC

11/05/80

AX 560548


10. TRIPSA IONUT ROBERT

25/01/96

AX 545636


11. LUPSAN DANIEL STEFAN

10/10/92

AX 688402


12. LUPSAN MARIUS

16/07/89

AX 658050


13. ONACA ADRIAN

16/10/97

AX 620084


14. BEDELEAN RAUL

23/04/98

AX 649043


15. CIRCOV ALEXANDRU

20/09/89

AX 563173


16. MIHALTAN RAUL

09/01/79

AX 622789










 

 

BEER HUNTERS 

                                                       Nume/Prenume                Data nasterii                       C.I.           

1. DANILA CALIN

24/02/77

AX 383823


2. ABU SALEM RAMI TAMER

04/02/96

AX 545896


3. ROMAN ADRIAN

23/02/80

AX 736042


4. HAPRIAN ADRIAN

09/07/97

AX 608056


5. DALCOS CATALIN

12/11/95

AX 626174


6. MORAR FILIP

09/01/97

AX 699253


7. APETRI ALIN

25/09/89

AX 613861


8. ILEA ANDREI

24/07/88

AX  483027


9. BABA RARES




10. TOROPU ALEXANDRU

02/11/93

AX 507204


11. IVASCU CRISTIAN

18/04/93

AX 709632


12. COTOARA GABRIEL

21/03/86

AX 668771


13. SULAREA MARIUS

13/02/84

AX 593267


14. MURESAN VICTOR

09/09/88

AX 493168


15. MARGINEAN DARIUS

27/02/97

AX598688


16.PACURAR CRISTIAN




17.HAPRIAN IOAN

12/08/74

AX 612656






AMPOI TEAM

                                                 Nume/Prenume                         Data nasterii                   C.I.           

1. DEAC AURELIAN

24/02/82

AX 539569


2. BOGDAN ALEXANDRU

18/12/89

AX 617887


3. CRISTEA CALIN

13/08/69

AX  694982


4. SUCIU IOAN SORIN

11/07/93

AX 712855


5. PAULETTI IOAN

13/11/80

AX 662634


6. POPOVICI FLORIN

04/02/82

AX 508084


7. CRACIUN RAZVAN

22//05/83

AX 401440


8. DRAGHICIU CATALIN

22/05/94

AX 


9. OTEL VALENTIN

01/01/84

AX 492936


10. BARANY MARIUS

01/09/79

AX 403293


11. MURESAN SILVIU

11/08/91

AX 649002


12. LAZAR ALEXANDRU

30/03/89

AX 519856


13. TIMBUS MARIUS

29/09/85

AX 654097






















RECREATIVO 

                                                      Nume/Prenume                 Data nasterii                       C.I.          

1. POPA DORIN OLIMPIU

25/09/83

AX 722132


2. GUSAT AUREL

21/090/69

AX 329343


3. FILIMON MARIUS

24/06/76

AX 549723


4. POP VICTOR




5. VAS ANDREI

16/11/83

AX 368052


6. MIHU RARZVAN

05/02/82

AX 519658


7. CRISAN OVIDIU


AX


8. DAMIAN ANDREI


AX


9. FOLEA AURELIAN


AX


10. DRAMBAREAN CRISTIAN

27/01/77

AX 371379


11. LODROMAN MARIUS


AX


12. MIHALTAN NICU


AX


13. CATARGIU VASILE


AX


14. PREJA HORATIU

12/07/70

AX 438856


15. DUMITRU CIPRIAN


AX


16. SOPORAN VASILE












C.T.C. ALBA

                                                 Nume/Prenume                   Data nasterii                          C.I.           

1. SIRBU VALENTIN

05/01/87

AX


2. BOITOS PAUL

07/09/83

AX


3. TILEA LAURENTIU

23/03/82

AX


4. BRANDUSA RAZVAN

23/03/93

AX


5. HAJ PAUL

13/09/03

AX


6. MOREA DENIS

31/12/97

AX


7. SINTOMA ALEXANDRU

06/10/02

AX


8. GHERMAN CRISTIAN

25/02/86

AX


9. ANDREICA RADU

02/12/86

AX 675121


10. DENDIU ROBERT

17/04/94

AX 750357


11. BOTA MARIUS

31/10/95

AX 726954


12. LAZAR VICTOR

09/03/95

1950309011187


13. FETITA RAZVAN

20/09/91

AX 648565


14. BENCHEA PETRU

01/11/94

AX 598737


















PACLISA CITY 

                                                      Nume/Prenume                 Data nasterii                        C.I.         

1. GIURGIU PETRU

02/07/72

AX 753456


2. VASIU RAZVAN

21/01/92

AX 660334


3. OANA CATALIN

21/12/91

AX 647655


4. TITU IOAN

20/12/84

AX 381056


5. GALDEAN BENJAMIN

13/06/96

AX 731900


6. MEDREA FLORIN

01/08/92

AX


7. FLOREA ALEXANDRU

14/01/91

AX 295164


8. FLOREA NICOLAE

07/07/88

AX 657687


9. POPA BOGDAN

30/04/97

AX 636779


10. MARICA ALEXANDRU

18/06/92

AX 691961



































JUST FOR FUN

                                               Nume/Prenume                      Data nasterii                         C.I.         

TALNAR GEORGE

23/10/81

AX 539390


MANEA MIHAI

11/04/81

AX 705980


SELIUC ADRIAN

01/07/83

AX 410308


TRIF ARINO ALEXANDRU

19/12/88

AX 556638


ORIAN CRISTIAN

11/03/83AX 546160


VOITH CLAUDIU

19/09/74

AX 409181


IGNAT RADU MIHAI

15/01/90

AX 551335


STEF BOGDAN

23/03/97

AX 738817


FRINC NICOLAE

28/04/89

AX 516427


BLAGU MIHAI

18/03/76

HD 560780


LEAHU CLAUDIU

25/06/75

AX 745142


MATES MIHAI

11/12/00 SB 892601


GROZA PAUL

20/12/76

AX 426254


GROZAV IONUT

19/05/89

AX 592369


POPESCU ARMANDO

07/10/70

AX 689156


ARDELEANU ADRIAN

04/03/80

AX 595021


SPOREA RARES

17/10/98

VX 661099


POPESCU ADRIAN

21/07/86

AX 680081


EDROMEC 

                                                Nume/Prenume                       Data nasterii                      C.I.         

1. SIRBU DORIN

28/10/73

AX 648437


2. DRAGHICI VIOREL

15/02/68

AX 106539


3. MACARIE RAZVAN

01/01/01

AX 731015


4. GHISA NICOLAE

27/12/70

AX 457850


5. BORSAI ROBERT

10/06/01

AX 748677


6. GAVRILA GEORGE

28/08/02

AX


7. SUNZIANA ALEXANDRU

31/08/88

AX 966466


8. LAZAR OVIDIU


AX


9. UDREA PETRU


AX


10. STANCIU SERGIU




11. CURTA CRISTIAN




12. DAN ALEXANDRU




























SPORT BOYS

                                                     Nume/Prenume                 Data nasterii                      C.I.          

1. STOICA MIHAI

19/04/97

AX 603200


2. FLOREA IOAN

15/12/85

AX 588289


3. BALSAN RADU MARIAN

13/08/00

AX 671242


4. STEAU MARCEL LUCIAN

14/05/81

AX 699276


5. CHITULEA CALIN ALEXANDRU

16/07/90

AX 567007


6. POPA SILVIU

23/12/75

AX 591945


7. BRUZAN DARIUS CASIAN

23/02/00

AX 699533


8. TRIPSA DAVID

06/03/98

P. 4514392


9. RUS BOGDAN STEFAN

06/06/00

AX 641006


10. NEAG NICOLAE STEFAN

04/11/89

AX 416476


11. GAVRILA RADU ALEX

19/11/00

AX 728056


12. HORSA ADI LAURENTIU

21/12/00

AX 659588


13. LASCU NECSA ALEX NICOLAE

13/01/04

AX 698757


14. ALEXANDROAE DAVID

01/11/01

AX 622197


15. ALBU STEFAN

04/01/02

AX 625879


16. MUSTATA PAUL ALEXANDRU

08/10/88

AX 579064


17




18





 


Advertisement

 

  Winner's Talnar Club